10 مدل ساعت دیواری جدید برای جهیزیه عروس (1402)

ساعت دیواری جدید عروس

دقت کرده اید که چشم تمام فامیل به جهیزیه عروس است؟ علت این است که یک زوج جوان تمامی وسایل را با توجه به مد روز انتخاب کرده و معمولا جدیدترین هر المانی را می توانید در خانه تازه عروس و داماد پیدا کنید. از آنجایی که ساعت دیواری برخلاف سایر اکسسوری هایی که در کشو و کابینت مخفی می شوند، همیشه در جلو چشم میهمانان حضور دارند و از جمله ابزار کاربردی دکوراسیون می باشند، انتخاب آن باید با حساسیت انجام شود. ما اینجا 10 مدل ساعت دیواری جدید عروس را به ترتیب محبوبیت به نمایش گذاشته ایم.

1- ساعت دیواری Kevin

کوین بدلیل طراحی ساختارشکنانه و فرم جدید و متفاوتش محبوبیت بالایی بین زوج های جوان دارد. استایلی متفاوت برای یک ساعت دیواری که از آویز روی دیوار معلق می ماند . این محصول امکان انتخاب رنگ داشته و بدون شک نمی توان از انتخاب آن گذشت. برای مشاهده جزئیات محصول روی لینک ( ساعت دیواری کوین) کلیک نمایید.

ساعت دیواری عروس
ساعت دیواری عروس

2- ساعت دیواری Mercury

مرکوری در همان نگاه اول قلب هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. ساعت فلزی مرکوری با طراحی ساده، گزینه خوبی برای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی زوج های جوان است. ویژگی خاص ساعت مرکوری طراحی مینیمال ، فرم جالب سه بعدی آن و همنشینی زیبای چوب و فلز در یک ساعت دیواریست. عقربه چوبی این ساعت را روی سایر محصولات مشاهده نمی کنید و با همان نگاه اول ، متوجه ظرافت طراحی و ساخت این محصول می شود. برای مشاهده ساعت دیواری مرکوری روی لینک ( ساعت فلزی جدید مرکوری ) کلیک نمایید.

خرید ساعت دیواری عروس
ساعت عروس

3- ساعت دیواری چوبی Carolyn

کارولین هر جا که حضور داشته باشد انتخاب شما را سخت و محدود به دو گزینه می کند. یا کارولین و یا هیچ ساعتی! ساعت دیواری کارولین بدنه ای مات با اعداد و فریمی براق داشته و زیبایی محصول در طراحی بدون نقش و نگار اضافی و هارمونی زیبای رنگهای آن است. ساعت کارولین امکان انتخاب رنگ زمینه و اعداد و فریم ساعت را نیز دارد. برای مشاهده جزئیات بیشتر این محصول روی لینک (ساعت دیواری چوبی کارولین) کلیک نمایید.

خرید ساعت دیواری برای جهیزیه عروس
جهیزیه عروس ساعت دیواری

4- ساعت دیواری جدید مدل Saturn

زحل بدلیل ترکیب جالب چوب و فلز و فلسفه جذاب تفکر خارج از چهارچوب بین زوج های جوان محبوبیت یافته است. ساعت دیواری زحل از یک بدنه چوبی و یک حلقه فلزی ساخته شده و در عین سادگی، زیباست. برای مشاهده این محصول روی لینک (ساعت دیواری زحل) کلیک نمایید.

مدل عروس ساعت
خرید ساعت عروس

5- ساعت دیواری لوکس Amanda

این ساعت دیواری به تازگی محبوبیت زیادی بدست آورده و نقل محافل تازه عروس ها شده است. آماندا ساده اما جذاب و بدور از هرگونه تکلف و نقش و نگار اضافی طراحی و تولید شده است. ساعت دیواری آماندا امکان انتخاب سایز و رنگ را نیز دارد. برای مشاهده این محصول روی لینک (ساعت دیواری آماندا) کلیک کنید.

خرید ساعت برای عروس
ساعت عروس

6- ساعت دیواری فلزی Martik

مارتیک بعد از محبوبیت ساعت دیواری ونوس طراحی و به بازار عرضه شد. ساعت دیواری مارتیک بدون شک یکی از محبوبترین ساعت های تاریخ ترند فلز خواهد بود. بدنه ای متفاوت و زیبا، نمایشی متفاوت از یک ساعت دیواری و هم چنین معلق بودن از یک آویز ، مارتیک را متمایز و جذاب ساخته است. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی لینک (ساعت دیواری مارتیک) کلیک کنید.

ساعت دیواری فلزی برای عروس
ساعت دیواری فلزی برای عروس

7- ست ساعت و تابلو مدل پروانه

این ست برای پوشش یک دیوار کامل طراحی شده و شامل ساعت دیواری زیبا به قطر 60 سانتی متر و گوشواره هایی با رنگ یکسان در دوطرف ساعت می باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی لینک ( ساعت دیواری پروانه ) کلیک نمایید.

ساعت دیواری پروانه

8- ساعت دیواری Elizabeth 

ساعت دیواری الیزابت شاهکار طراحی یک ساعت چوبی و آینه ای است. این محصول کاملا سه بعدی ساخته شده و تعداد بالای قطعات آینه که روی بدنه ای زیبا کار شده و انعکاس بالای نور و تصویر در آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی لینک (ساعت دیواری الیزابت) کلیک نمایید.

ساعت شاهکار برای عروس

9- ست ساعت دیواری و قاب آینه مدل سهیل

سهیل را در خانه های لوکس با دکوراسیون خاص می توانید پیدا کنید. ست ساعت سهیل برای درخشیدن و خودنمایی طراحی و ساخته شده همچون مرواریدی درخشان در فضای دکوراسیون می درخشد. این محصول شامل یک ساعت و دو عدد گوشواره از جنس آینه های شیشه ای تراش دار ساخته شده و جذابیت آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

خرید ساعت برای جهیزیه عروس
ساعت جهیزیه

10- ساعت دیواری عقیق

ساعت دیواری عقیق مانند یک گنجینه در اکسسوری های شما خواهد بود و هیچوقت از زیبایی و درخشش این محصول خسته نمی شود. ساعت تماما آینه کار شده و تمامی قطعات آینه نیز تراش داده شده است.برای مشاهده این محصول می توانید روی لینک (ساعت دیواری عقیق ) کلیک نمایید.

ساعت عقیق برای عروس

5/5 - (3 امتیاز)
میلاد
ارسال دیدگاه