دستورالعمل مونتاژ و نگه داری میز تلویزیون Alamut

3 1

Untitled 2

با درود و تقدیم احترام

ضمن قدردانی از اعتماد شما و سپاس از ارزش نهادن برای تلاش جوانان ایرانی ، از شما در خواست می شود تا مطالب آموزشی این پست را برای یکبار تا انتها با حوصله و تمرکز کافی مطالعه نمایید. افزایش دانش شما از محصولی که در اختیار دارید به دوام بیشتر و استفاده بی نقص از آن کمک می کند.

قطعات میز الموت

میز الموت

9

دستورالعمل مونتاژ پایه ها

برای نصب پایه ها به یک دریل با سر مته چهارسو نیازست.

  • ابتدا بدنه میز را برعکس روی زمین قرار دهید. در هنگام حمل و جابجایی دقت نمایید که به کشو ها نیرو وارد نکنید تا از حالت رگلاژ خارج نشوند و همچنین مد نظر داشته باشید که در زمان برعکس کردن،کشو ها آزاد بوده و حرکت می کنند لذا، از حرکت و آسیب خوردن آنها جلوگیری نمایید.
  • پایه های سنجاقی در گوشه های بدنه و پایه ستون باید دقیقا در وسط میز نصب شود تا تعادل وزنی برقرار و میزان نیروی وارده به تمام پایه ها یکسان باشد. هر پایه سنجاقی به کمک 4 عدد پیچ در گوشه صفحه پایین میز، نصب می شود. دقت نمایید تا صفحه ی پیکانی شکل پایه با گوشه میز هم جهت باشند.photo 2022 11 13 14 14 06
  • پس از نصب پایه های سنجاقی، پایه ستون وسط را نیز به کمک پیچ در صفحه پایین میز ، نصب کنید.
  • پس از نصب تمامی پایه ها، مجدد میز را روی زمین برعکس نمایید تا پایه ها روی زمین قرار بگیرند. دقت نمایید تا در زمان جابجایی و بلند کردن میز، از اهرم و پاشنه کردن پایه ها خودداری نمایید چرا که باعث ایجاد فشار شدید به اتصالات و پیچ ها می شود.10

 

نحوه نصب دستگیره ها

قبل از نصب دقت کنید تا فقط از پیچ هایی که درون بسته دستگیره قرار دارد استفاده نمایید و در صورت استفاده از پیچ هایی با ارتفاع بیشتر ، امکان بیرون زدن پیچ از صفحه درب کشو وجود دارد.

برای هر دستگیره محل مخصوص نصب در بالای صفحه کشو وجود دارد. دستگیره ها به کمک دو پیچ از پشت به صفحه متصل می شوند.

11

نکات مفید استفاده

میز تلویزیون الموت بدلیل استفاده از متریال با روکش های درجه یک، دوام و طول عمر بالایی دارد. توجه به نکات زیر از آسیب به میز جلوگیری می کند:

  1. در زمان تمیز کردن بدنه و کشو ها ، از دستمال های نرم استفاده نمایید تا به مرور زمان ، خط و خش های کوچک روی بدنه ایجاد نشود.
  2. از شوینده ها یا اسپری های تمیز کننده یا شیشه پاک کن استفاده نکنید. کافیست دستمال را با آب مرطوب نمایید و به آرامی روی سطح بکشید.
  3. تراز بودن سطح زیر پایه ها را کنترل نمایید. در صورت عدم تراز بودن، با استفاده از تنظیم کننده مانند لایه نازکی کاغذ یا …. اطمینان حاصل فرمایید که میز کاملا تراز است. تراز نبودن پایه ها باعث ایجاد فشار روی اتصالات و پیچ ها شده و امکان جدا شدن یا شکستگی در اثر وارد شدن بیش از حد نیرو به پایه ها وجود دارد.

درصورت بروز هرگونه مشکل و یا استفاده از خدمات گارانتی یا خدمات پس از فروش لطفا با ما تماس بگیرید.

با آرزوی آرامش

5/5 - (4 امتیاز)
Milad nabavi
ارسال دیدگاه