چراغ دیواری

هیچ محصولی یافت نشد.

چراغ دیواری

زمانیکه شما به فکر خرید چراغ دیواری هستید یعنی به روشنایی دکوراسیون خود اهمیت میدهید. بازتاب نور بر روی اشیای صاف مثل آینه میتواند روشنایی و زیبایی محل زندگی شما را چند برابر کند. فرقی نمیکند که دکور خانه شما در کدام سبک ، کلاسیک یا مدرن قرار دارد. چراغ های کلاسیک و چراغ  مدرن دیواری برای هر 2 سلیقه طراحی شده اند.

چراغ دیواری دکوراتیو

اگر شما هم از تاریکی مطلق شب میترسید اما نور بیش از اندازه لامپ و یا مهتابی خواب شما را بهم میزند چراغ های دکوراتیو به شما کمک میکند در کمترین مصرف برق بیشترین زیبایی و کارایی را داشته باشد. wall lights ها در هرجایی از خانه کاربردی هستند. برای مثال شما میتوانید از آنها در پارکینگ خانه ، دستشویی و اتاق خواب و … استفاده کنید.

چراغ دیواری لوکس

اگر به فکر خرید چراغ لوکس برای منزلتان هستید ما در اِلنسی تنوع بسیار زیادی از این محصول را در اختیارتان گذاشته ایم. جنس این نوع از چراغ ها میتواند از چوب ، پلی استر ، کامپوزیت یا پلاستیک و استیل باشد. همچنین این را هم میتوانید انتخاب کنید که سنسوردار باشد یا ساده.

قیمت این دسته از محصولات معمولاً براساس سایز ، رنگ و جنس بکار رفته شده متغیر است اما در النسی سعی کرده ایم در پایین ترین قیمت بدست مشتریان عزیزمان برسانیم. همچنین برای بهبود رضایت مشتریان خدمات پشتیبانی پس از فروش را نیز در نظر گرفته ایم.

اطلاعات بیشتر ...