قاب آینه

فیلـتر

نمایش دادن همه 6 نتیجه

از اولین وسایلی که برای هر خانه خریداری می شود آینه ها هستند. آینه از مهم ترین اشیاء هر خانه به حساب می آید و وجود آن در هر جایی ضروری است. قاب آینه ها نوعی آینه هستند که همراه با قاب و فریم اطراف آن ها طراحی و تولید شده اند. قاب های آینه ای انواع متنوعی داشته و قاب آن ها از جنس و طرح های مختلفی ساخته می شوند.

آینه ها و قاب آینه ها روح و روشنی بخش هر محیطی هستند. استفاده از آینه ها و یا طرح هایی که در آن ها از آینه استفاده شده باعث می شود تا محیط بزرگ تر و روشن تر نشان داده شده و انعکاس نور و تصویر را در فضا به وجود آورند.

قاب آینه دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون یکی از مهم ترین و اصلی ترین نقاطی که مورد توجه قرار می گیرد، آینه ها هستند پس باید توجه داشته باشید که قاب های آینه ای متناسب با دکور و چیدمان محیط خود را انتخاب کنید. از قاب آینه دکوراتیو در هر محیطی مانند خانه، اتاق ها، آشپزخانه، محیط کار، رستوران، هتل ها و … می توان استفاده کرد ولی باید توجه داشت که آن محیط به چه سبکی بوده و چه نوع آینه و قابی متناسب با آن محیط است.

می توانید به جای استفاده از تابلو و قاب های دیواری که بعد از مدتی تکراری و خسته کننده می شوند از قاب های آینه ای دکوراتیو استفاده کنید. آینه ها و قاب های آینه ای هر چقدر هم که از خرید و نصب آن ها بگذر تکراری نخواهند شد و مثل روز اول جذابیت خود را دارند. برای تزیین دیوارهای خالی و یا محیط های بی روح یکی از بهترین گزینه ها استفاده از mirror frame می باشد.

نصب قاب آینه

برای نصب قاب آینه ها بایستی ابتدا انواع آن را بشناسید. بصورت کلی میتوانید قاب آینه های جدید را به چند دسته کلی تقسیم کرد :

قاب آینه ها بر اساس متریال ساخت شامل :

  • قاب آینه فلزی
  • قاب آینه پلاستیکی

و بر اساس فضای نصب شامل :

  • قاب آینه دیواری
  • قاب آینه رومیزی

میشوند که هر یک کارایی و نحوه نصب خود را دارند. قاب آینه های رومیزی معمولاً به دیوار دراور و شلف تکیه میدهند. در صورتیکه قاب آینه های دیواری با یک میخ کوچک به دیوار خانه یا محل کار شما نصب میشوند.

خرید قاب آینه

تقریباً برای اکثر کارهای روزمره خود جلوی آینه ها می رویم. برای آرایش و پیرایش، مرتب کردن موها و لباس ها و و و بنابراین وجود آینه در هر جایی از محیط نیاز است. قاب آینه ها علاوه بر جنبه ی کاربردی ای که دارند، یک اکسسوری و وسیله ی تزیینی نیز هستند. با این حساب با خرید قاب آینه النسی با یک تیر دو و یا چند نشان خواهید زد. آینه های قاب دار را در کنار مبلمان خود، بالای میزهای کنسول، کنار تلوزیون، در سرویس های بهداشتی و بالای روشویی، در اتاق کار خود و کنار میز کارتان و هر جایی که فکر می کنید می توان نصب کرد.

قاب آینه های دکوراتیو بسیار زیبایی طراحی و ساخت شده اند و شما با هر نوع سلیقه و سبک دکوراسیونی می توانید قاب آینه دکوراتیو مناسب خود را انتخاب و تهیه کنید. قاب آینه هایی تکی و تزیین شده، قاب آینه هایی که به صورت چندتایی و در کنار هم قرار می گیرند و انواع دیگر قاب آینه ها در فروشگاه اینترنتی النسی موجود بوده و شما عزیزان می توانید تمامی قاب آینه های موجود در این سایت را مشاهده کرده و با سلیقه خود و با در نظر گرفتن دکور محیط، قاب خود را انتخاب کنید.

آینه های قابی یک گزینه مناسب برای هدیه دادن نیز هستند. با هدیه دادن این نوع قاب ها، هر زمان که خود را در آینه ها می بینند یادآور شما و هدیه ارزشمندتان خواهند شد.

قاب های آینه ای در سایت النسی دارای تنوع بالایی بوده و در طرح ها و جنس های متفاوتی عرضه شده است. بعد از انتخاب طرح قاب آینه ی مورد نظر خود، در صفحه ی مشخصات محصول می توانید جنس و رنگ قاب، سایز و تعداد مورد نیاز خود را لحاظ کرده و سفارشتان را ثبت نمایید. در کم ترین زمان سفارش شما درب منزل تحویلتان داده خواهد شد.

اطلاعات بیشتر ...