رانر و رومیزی

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

رانر رومیزی چیست؟

از گذشته تا کنون برای محافظت و جلوگیری از آسیب به سطح میزها، پارچه ای روی آن می‌انداختند. امروزه طرح ها و نقش و نگارهای زیبایی را با خلاقیت خود روی پارچه ها یا چرم های مصنوعی اجرا کرده اند تا رومیزی ها علاوه بر جنبه محافظتی، زیبایی و جلوه میز را نیز بیشتر کنند.

با ساخت میزهایی در طرح ها و با سطوحی زیبا، استفاده از رومیزی هایی که تمام سطح میز را می پوشانند کار جالبی به نظر نمی رسید تا اینکه تصمیم به ساخت رانر ها گرفتند. در واقع رانر ها همانند رومیزی ها هستند ولی با این تفاوت که تمام سطح میز شما را پوشش نمی دهند و در اطراف آن ها سطح و طرح های زیبای میز شما نیز مشخص است؛ به این سبک رومیزی ها رانر گفته می شود.

تفاوت رانر و رومیزی در ابعاد و سایز آن ها می باشد. رومیزی ها معمولا تمام سطح میز را پوشش می دهند ولی با دوخت باریک تر آن ها بصورتی که قسمت های دیگر میز مشخص باشد، رانرها تولید می شوند. رانر رومیزی هایی باریک هستند که تقریبا ابعادی معادل 150 * 70 سانتی متری داشته و در درازای میزها پهن می شوند.

تلفظ صحیح رانر مانند کلمه ی انگلیسی Runner به معنای دونده می باشد و رانر رومیزی را table Runner می گویند.

کاربرد رانر رومیزی

اکثرا رانرها به عنوان یک آیتم تزیینی کاربرد داشته که روی انواع میزها قرار می گیرند. با انتخاب رنگ مناسب رانر خود که با دیگر المان ها و اجزای محیط همخوانی و تناسب داشته باشد، محیط دلنشین تری برای شما بوجود می آید.

علاوه بر کاربرد رانر رومیزی برای میزهای آشپزخانه، میتوان از آن برای میزهای عسلی، میزهای جلو مبلی، اپن آشپزخانه، کانترها و دیگر میزهای پذیرایی بهره گرفت و آن ها را نیز زیبا تر کرد.

رانر رومیزی را می توانید در درازای میز و در وسط آن پهن کرده و روی آن را با وسایل دکوراتیو مانند گلدان و شمعدانی ها نقش دهید. همچنین می توانید در عرض میز چندین رانر را بصورت موازی پهن کنید و میان آن ها را با وسایل پر کنید. چیدمان و تزیین میز تماما به سلیقه خود شما می باشد.

انتخاب رانر مناسب برای میز

برای خرید رانر و رومیزی، در ابتدا توجه داشته باشید که علاوه بر انتخاب نقش و طرح مناسب آن، باید به جنس و کیفیت رانر بیشتر اهمیت بدهید؛ زیرا رانر ها و رومیزی ها وسیله ای هستند که بیشتر از مابقی اجزا در دسترس و در معرض استفاده هستند. امکان کثیف شدن و لک شدن آن ها نیز زیاد است. با این وجود رانری را انتخاب کنید که به راحتی بتوان شست و شو داده و کیفیت آن نیز حفظ شود.

برای انتخاب طرح رانر باید در ابتدا به رنگ بندی دکور و المان های دیگر محیط توجه داشته باشید؛ زیرا مهم ترین نکته برای انتخاب طرح رانر، همخوانی آن با دیگر المان ها و وسایل دکوراتیو و رنگبندی محیط است.

برای میزهای لوکس و گران قیمت، رانرهای پر نقش و نگار و با طراحی های خاص از جنس ترمه و از این قبیل، انتخاب هایی فوق العاده و مناسب هستند. میزهای مدرن را می توان با رانرهای کتان، چرم و مخمل و دیگر جنس های رانر تزیین کرد.

نکته: رانرهای چرمی نیازی به شست و شو نداشته و با یک پارچه لطیف و نمدار می توانید سطح آن ها را تمیز کنید.

اگر سطح میز شما پر رنگ است، رانرهایی با رنگ ملیح و ملایم و کم رنگ را انتخاب کنید. ولی اگر برعکس بود و رنگ میز شما کم رنگ و ملایم است، رومیزی های پر رنگ انتخاب مناسب تری هستند.

فروش اینترنتی رومیزی و رانر

برای انتخاب رانرها و رومیزی ها در طرح و نقش های متنوع و خاص، دیگر نیاز به بازار رفتن و صرف زمان زیادی در مسیر و رفت و آمد نیست. شما به راحتی می توانید در سایت و فروشگاه اینترنتی النسی انواع رومیزی ها و رانر ها را در طرح و نقش های گوناگون، با جنس های مختلف و همراه با سایز بندی مشاهده کنید و با در نظر گرفتن اندازه میز، چیدمان محیط، رنگبندی فضا و سلیقه خود، محصولی مناسب با بهترین جنس را به راحتی تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...