دستورالعمل مونتاژ و نگه داری میز تلویزیون Denis

2 4

با درود و تقدیم احترام

قدردان اعتماد و حمایت شما از کار و تلاش جوانان ایرانی برای ساخت این محصول ملی هستیم.

میز تلویزیون دنیس در دو مدل دو یا سه کشو عرضه شده که نحوه مونتاژ و نگه داری هر دو مدل یکسان می باشد. قطعات این محصول :

1- چهار عدد پایه منحنی دار

2- یک عدد پایه ستون صاف

3- پیچ مخصوص نصب پایه ها

4- بدنه میز

5- دستمال تمیز کننده

6- کارت ضمانت 60 ماهه محصول

 

دستورالعمل نصب پایه ها

برای نصب پایه های میز به یک دریل شارژی با سری چهار سو نیازست. جهت پیچ کردن پایه ها به بدنه ، لازم است تا میز را برعکس کنید. نکته ضروری که باید به آن توجه کرد، این است که:

  1. با توجه به بالاتر بودن ارتفاع کشو نسبت به سطح میز، در زمان برعکس کردن میز، فشار وزن میز، روی کشوها قرار می گیرد، لذا یا قبل از برعکس کردن کشو هارا جدا نموده و پس از نصب، مجدد در جای خود قرار دهید و یا در زمان برعکس نمودن ، سطوح را به گونه ای تنظیم نمایید که از هیچ باری روی لبه کشو و اضلاع جانبی قرار نگیرد.
  2. در زمان برعکس کردن میز، امکان جدا شدن صفحه شیشه ای وجود دارد. لذا یا از قبل صفحه را جدا نمایید و یا در زمان برعکس کردن میز، با دست ، شیشه را مهار کنید.

پس از برعکس کردن میز ، پایه های منحنی دار را در چهار گوشه میز پیچ نمایید. پایه ستون صاف را در وسط میز پیچ نمایید. لازم به ذکرست که هر پایه دارای پیچ با سر کروی شکل جهت تنظیم ارتفاع بوده و از آن برای تراز کردن میز روی زمین استفاده می شود.

نکات مفید استفاده از میز دنیس

میز مدرن دنیس بدلیل استفاده از متریال با روکش های درجه یک، دوام و طول عمر بالایی دارد. توجه به نکات زیر از آسیب به میز جلوگیری می کند:

  1. در زمان تمیز کردن بدنه و کشو ها ، از دستمال های نرم استفاده نمایید تا به مرور زمان ، خط و خش های کوچک روی بدنه ایجاد نشود.
  2. از شوینده ها یا اسپری های تمیز کننده یا شیشه پاک کن استفاده نکنید. کافیست دستمال را با آب مرطوب نمایید و به آرامی روی سطح بکشید.
  3. تراز بودن سطح زیر پایه ها را کنترل نمایید. تراز نبودن پایه ها باعث ایجاد فشار روی اتصالات و پیچ ها شده و امکان جدا شدن یا شکستگی در اثر وارد شدن بیش از حد نیرو به پایه ها وجود دارد.

درصورت بروز هرگونه مشکل و یا استفاده از خدمات گارانتی یا خدمات پس از فروش لطفا با ما تماس بگیرید.

 

امتیاز شما به این post
Milad nabavi
ارسال دیدگاه