راهنمای نصب و نگهداری میز تلویزیون مدل River

4 2

 

river

با درود و تقدیم احترام

از اعتماد شما به محصول ایرانی سپاسگزاریم. حمایت شما باعث کارآفرینی برای جوانان این کشور شده است و ما قدر دان اعتماد شما هستیم .

اجزا و قطعات همراه میز تلویزیون River

1- بدنه

2- پنج عدد پایه فلزی مشکی

3- پیچ

4- دستمال تمیز کننده

5- کارت ضمانت

1

 

نحوه نصب پایه ها 

برای نصب به یک سطح صاف و تمیز و یک دریل شارژی با سری چهار سو نیازست. ابتدا میز را روی سطح برعکس نمایید. دقت کنید که پس از برعکس کردن ، سطح بالایی میز روی زمین قرار می گیرد. سپس یک پایه را در وسط میز و 4 پایه دیگر را در امتداد خط کشو ها ، لبه جلو و عقب میز نصب کنید. لازم به ذکرست در زمان برعکس کردن میز ، از اهرم کردن پایه ها خودداری نمایید. چرا که باعث وارد امدن فشار به اتصالات و پیچ ها شده و امکان شکستگی پیچ یا بدنه وجود دارد.

2

نکات مفید استفاده

میز تلویزیون مینیمال ریور بدلیل استفاده از متریال با روکش های درجه یک، دوام و طول عمر بالایی دارد. توجه به نکات زیر از آسیب به میز جلوگیری می کند:

  1. در زمان تمیز کردن بدنه و کشو ها ، از دستمال های نرم استفاده نمایید تا به مرور زمان ، خط و خش های کوچک روی بدنه ایجاد نشود.
  2. از شوینده ها یا اسپری های تمیز کننده یا شیشه پاک کن استفاده نکنید. کافیست دستمال را با آب مرطوب نمایید و به آرامی روی سطح بکشید.
  3. تراز بودن سطح زیر پایه ها را کنترل نمایید. در صورت عدم تراز بودن، با استفاده از تنظیم کننده مانند لایه نازکی کاغذ یا …. اطمینان حاصل فرمایید که میز کاملا تراز است. تراز نبودن پایه ها باعث ایجاد فشار روی اتصالات و پیچ ها شده و امکان جدا شدن یا شکستگی در اثر وارد شدن بیش از حد نیرو به پایه ها وجود دارد.

درصورت بروز هرگونه مشکل و یا استفاده از خدمات گارانتی یا خدمات پس از فروش لطفا با ما تماس بگیرید.

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
Milad nabavi
ارسال دیدگاه